Witamy w świecie produktów dragOplus

Jesteśmy właśnie po to, aby pomóc ci znaleźć rozwiązanie. Może będzie to drobiazg, który jednak w znaczny sposób poprawi komfort życia i odczuwania ciała przez małego pacjenta, którym się opiekujesz i za którego jesteś odpowiedzialny. Drobiazg, który pozwoli ci stworzyć dla niego przytulny świat, namiastkę domu i poczucia bezpieczeństwa w tym otoczeniu pełnym dla niego wyzwań i bólu.

     Ten mały człowiek, który właśnie przyszedł na świat potrzebuje Twojej wyjątkowej opieki. Tym bardziej, że już na początku swej życiowej drogi z powodu różnych chorobowych komplikacji został zmuszony do życia i przeżycia w szpitalnych warunkach.

     Jego kształtujący się ciągle jeszcze system nerwowy i mózg są bombardowane przeróżnymi bodźcami, powodującymi ból, strach i utratę poczucia komfortu i bezpieczeństwa.

  • Dodatkowo ciągła obecność aparatów i urządzeń, które z jednej strony wspomagają wątły jeszcze oddech i procesy życiowe, ale z drugiej stanowią one nienaturalny element w codziennym dojrzewaniu, ograniczają swobodę ruchów, powodują dyskomfort, a nierzadko ból.
  • Do tego badania lekarskie i ciągła kontrola parametrów życiowych, często inwazyjne, związane z nakłuwaniem delikatnej skóry. Po niektórych tego typu procedurach szpitalnych mały pacjent potrzebuje wielu godzin, aby odzyskać równowagę i uspokoić się.

     To wszystko, to działania konieczne, osiągnięcia z zakresu medycyny, wspierające walkę o przeżycie, o lepsze późniejsze życie, jak najbardziej zbliżone do tego, jakie prowadzą zdrowo rozwijające się dzieci. Jako rodzic, członek rodziny lub opiekun tego małego człowieka obserwujesz jak niezwykle silna wola życia przejawia się w jego wątłym i drobnym ciałku w walce z bólem i cierpieniem. Widzisz to w tej wyjątkowej mowie ciała, które broni się na różne sposoby i daje ci znaki. I chcesz zrobić choćby drobiazg, który ten mały pacjent będzie mógł odebrać jako wsparcie z twojej strony i poczuć ulgę w tych trudnych warunkach. 

  • Być może twój pacjent ze względu na wadę lub schorzenie, z którym walczy wymaga czegoś specjalnego, czego u nas nie znalazłeś. Zainspiruj nas pytaniem – poszukamy rozwiązania.
  • Być może masz już gotowy pomysł? Podziel się nim z nami – chętnie go zrealizujemy.

     Tak właśnie powstają nasze produkty dragOplus. Pielęgniarki, lekarze, opiekunowie tych małych pacjentów często stosują w swoich oddziałach prowizoryczne, ale jakże trafione i przydatne rozwiązania z ręczników, pieluszek bądź innych dostępnych na co dzień materiałów. My to obserwujemy, zadajemy pytania, słuchamy odpowiedzi. Potem przy współpracy z grafikami i firmami dostarczającymi nam specjalistyczne materiały tworzymy gotowy produkt, przydatny w codziennej opiece nad małym pacjentem.

Dołącz do nas w procesie tworzenia nowych produktów dragOplus.